Πωλήσεις κατοικιών

205 αγγελίες

ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ - ΠΟΛΥΤΕΛΕΣΤΑΤΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 243 τ.μ. 5ου ΟΡΟΦΟΥ

€ 800.000 243 τ.μ.

  • 3.292 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

ΧΟΛΑΡΓΟΣ, ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ - ΠΟΛΥΤΕΛΕΣΤΑΤΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 243 τ.μ. - 5ου ΟΡΟΦΟΥ, 3 ΥΠΝΟΔΩΜΑΤΙΩΝ - ΣΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ - ΜΕ ΘΕΑ ΣΤΟΝ ΥΜΗΤΤΟ

Μόλις 6 λεπτά από τον Σταθμό ΜΕΤΡΟ ΧΟΛΑΡΓΟΣ

Πολυτελέστατο διαμέρι...

Κωδ. 7120878

Διαμέρισμα προς πώληση Κέντρο Παγκρατίου (Παγκράτι)

€ 79.000 30 τ.μ.

  • 2.633 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Κωδ. 18764592

Μονοκατοικία προς πώληση Ακαδημία Πλάτωνος (Κολωνός - Κολοκυνθούς)

€ 390.000 219 τ.μ.

  • 1.781 €/τ.μ.
  • 6 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑ - ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΝΕΟ ΕΡΓΟ ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ (1,4 χλμ). , 250 μ. ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

ΔΙΠΛΟΚΑΤΟΙΚΙΑ 219 Τ.Μ. ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ 1970 ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΝΤΉΡΗΣΗΣ

Το κτίριο αποτελ...

Κωδ. 14142192

Μεζονέτα προς πώληση Άγιος Σύλλας (Νέα Πεντέλη)

€ 420.000 234 τ.μ.

  • 1.795 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ - ΑΓΙΟΣ ΣΥΛΛΑΣ ΟΡΙΑ ΜΕ ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΜΕΖΟΝΕΤΑ 234 ΤΜ.

Στην περιοχή Νέα Πεντέλης - Αγιος Σύλλας, μεζονέτα πολυτελείας 234 τ.μ. σε συγκρότημα 5 μεζονετών, κατασκευής 2006

Σε αποκλε...

Κωδ. 16192439

Μονοκατοικία προς πώληση Μυρτέζα - Μπούρτζες (Κερατέα)

€ 180.000 170 τ.μ.

  • 1.059 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ, ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΜΥΡΤΕΖΑ - ΜΟΝΟΚΑΤΟΙΚΙΑ 135 τ.μ. ΕΝΤΟΣ ΑΓΡΟΤΕΜΑΧΙΟΥ 1.680 τ.μ. - ME ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΠΕΛΑΣΙΜΟΤΗΤΑ, ΣΕ ΗΣΥΧΗ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΜΟΛΙΣ ΕΝΑ ΧΛΜ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ, 2ΧΛΜ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΡΑΤΕΑ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΗ...

Κωδ. 13253696

Διαμέρισμα προς πώληση Κέντρο (Χαλάνδρι)

€ 250.000 120 τ.μ.

  • 2.083 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια

Πωλείται διαμέρισμα 120 τ.μ. στο κέντρο του Χαλανδρίου, έναντι 250.000€. Το ακίνητο βρίσκεται στον 2ο όροφο πολυκατοικίας χωρίς ανελκυστήρα και ψηλοτάβανο, με εξαιρετικά φωτεινό σαλόνι.

Η διαρρύθμιση...

Κωδ. 19601743

Μεζονέτα προς πώληση Άνω Γλυφάδα (Γλυφάδα)

€ 440.000 69 τ.μ.

  • 6.377 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑ - ΠΟΛΥΤΕΛHΣ ΜΕΖΟΝΕΤΑ 69 τμ. 1oυ & 2ου ΟΡΟΦΟΥ ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ - ΜΕ ΘΕΑ ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ

Διαθέτει σύγχρονες προδιαγραφές και ανέσεις.

Αποτελείται από 2 Υπνοδωμάτια, 2 χώρους Υγιεινής, καθιστικό, ...

Κωδ. 15355830

Μονοκατοικία προς πώληση Πλάκα (Ιστορικό Κέντρο)

€ 970.000 270 τ.μ.

  • 3.593 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 7 Μπάνια

ΠΛΑΚΑ, ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ - ΔΙΑΤΙΘΕΤΑΙ ΠΡΟΣ ΠΡΟΣ ΠΩΛΗΣΗ ΝΕΟΚΛΑΣΣΙΚΟ ΟΙΚΙΣΤΙΚΟ ΚΤΙΡΙΟ - 270 τ.μ. ΣΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΛΗΣΙΟΝ ΛΕΩΦ. ΒΑΣΙΛΙΣΣΗΣ ΑΜΑΛΙΑΣ, ΖΑΠΠΕΙΟ ΜΕΓΑΡΟ & ΜΕΤΡΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ

Αποτελεί μονοκατοικ...

Κωδ. 17540737

ΑΘΗΝΑ ΡΕΤΙΡΕ ΜΕ ΘΕΑ ΑΚΡΟΠΟΛΗ

€ 200.000 74 τ.μ.

  • 2.703 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

ΑΘΗΝΑ - ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΜΕ ΘΕΑ ΑΚΡΟΠΟΛΗ!

ΑΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑΣ, ΠΛΗΣΙΟΝ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΡΕΤΙΡΕ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 6ου ΟΡΟΦΟΥ 74 τ.μ. - 2Υ/Δ

Μόλις 5΄ περπάτημα από τον Σταθμό ΜΕΤΡΟ "ΒΙΚΤΩΡΙΑ".
Δ...

Κωδ. 16957431

Μεζονέτα προς πώληση Κέντρο (Γέρακας)

€ 450.000 320 τ.μ.

  • 1.406 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

ΓΕΡΑΚΑΣ ΚΕΝΤΡΟ ΣΕ ΗΣΥΧΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΛΕΩΦ. ΓΕΡΑΚΑ & ΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ - ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΜΕΖΟΝΕΤΑ 320 Τ.Μ.

Στην περιοχή Γέρακα μεζονέτα 320 τ.μ. σε συγκρότημα 3 μεζονετών, κατασκευής 2003

Σε αποκλειστικ...

Κωδ. 16993981